Küçük Park
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Küçük Park

Eklektik, Saykedelik Mizah Forumu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sosyal Ortamda Takımları Kaşıyan Öküz Erkekler

YazarMesaj
blackwaterpark
Muhtaratör
blackwaterpark

Koins : 740

Sosyal Ortamda Takımları Kaşıyan Öküz Erkekler Empty
MesajKonu: Sosyal Ortamda Takımları Kaşıyan Öküz Erkekler   Sosyal Ortamda Takımları Kaşıyan Öküz Erkekler Icon_minitimePaz Eyl. 12, 2010 3:31 pm

Sevgili tımarhane asilzadeleri,
Mutlaka sizin de gözünüze çarpmıştır. Aramızda öyle öküz yaratılmış olanlar var ki en kalabalık ortamlarda bile gözünüzün içine baka baka hatır hutur alt takımlarını kaşıyor. Bunlar için zaman ve mekİ¢n fark etmiyor. Sokakta, caddede, deniz kenarında, sinemada 10 dakikalık arada, markette et reyonunda vs.vs.vs. Her zaman ve her yerde yapabiliyorlar bu kutsal saydıkları eylemi. Hayır, kendinle başbaşayken istediğini yap. Al eline okşa, sev, vur, tokatla. Ama toplum içinde bunu yaptın mı olmuyor! Hele yanımda karşı cinsten bir tanıdığım varsa ben iyice tilt oluyorum bu tiplere. Yanlarına gidip " ulan götveren, öyle kaşınmaz böyle kaşınır " diye takımları usturayla dipten budayasım geliyor! Bir de dikkat edin bunu yapanlar genelde 30 yaş üstü, kıçının kılları ağarmış andavallılardır.

Şimdi babasayfanın müstesna ibneleri; sizce bir insan bunu neden yapar? Siz de bunlardan mısınız? Bu derin mevzuya bakış açınız nedir? Özellikle aramızdaki bayanların bu konudaki görüşlerini öğrenmek istiyorum. Tabii buradaki abazalardan korkmadan " ulen ben de varım işte " diyebilirlerse.

Hörmetler,
https://kucukpark.forumdizini.com

Sosyal Ortamda Takımları Kaşıyan Öküz Erkekler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ortamda Herşeyi Bilen İbnelere Gıcık Olanlar
» Erkekler Kızlardan Ne bekler Hadi Bakalım
» Kilolu erkekler daha uzun süre seks yapıyor