Küçük Park
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Küçük Park

Eklektik, Saykedelik Mizah Forumu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

TTNET'e sövelim !!

YazarMesaj
blackwaterpark
Muhtaratör
blackwaterpark

Koins : 740

TTNET'e sövelim !! Empty
MesajKonu: TTNET'e sövelim !!   TTNET'e sövelim !! Icon_minitimePaz Eyl. 12, 2010 3:33 pm

Siktiriboktan selam faslını geçip direk konuya giriyorum.Bu amına kodum evlatları adamın cebini siker , bu amına kodumun evlatları adamın beynini siker , bu amına kodumun evlatları adamın sabrını siker.İnternetim sınırlıydı , 60-70 ten aşağı gelmiyordu.Duydum ki millet sınırsıza 43 ödüyor.Ulan dedim ben salak mıyım? Değilim tabi.Gittim sınırsız yaptırdım.İnternet gidip geliyordu , canıma tak etti gidip konuştum.Dediler böyle böyle bir servisimiz var 8 mega bilmemneye çıkarıcaz düzelir.İyi dedim tamam dedim yaptırdım.İlk başlarda sorun yoktu.Dün gece internet bir geliyor , bir gidiyor.Ulan dalga geçiyorlar sanki.Aha diyorum ışık yandı eksplorıra basıyorum gogıl açılmıyor.Bakıyorum ışık yanmıyor.Ulan sikerim dedim yattım uyudum baktım sabah var.Uzun sikin kısası bu ibne evlatları elime bir geçse fil sikmişe döndüreceğim.
https://kucukpark.forumdizini.com

TTNET'e sövelim !!
1 sayfadaki 1 sayfası