Küçük Park
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Küçük Park

Eklektik, Saykedelik Mizah Forumu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kızların Çıkma Teklifi Etmeme Tabusu

YazarMesaj
blackwaterpark
Muhtaratör
blackwaterpark

Koins : 740

Kızların Çıkma Teklifi Etmeme Tabusu Empty
MesajKonu: Kızların Çıkma Teklifi Etmeme Tabusu   Kızların Çıkma Teklifi Etmeme Tabusu Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 10:44 pm

Muassır medeniyetler seviyesine çıkmamız için yıkmamız gereken belki de en büyük tabudur. Doğu Almanya ile Batı Almanya'yı ayıran Berlin Duvarı'ın günümüze uyarlanmış halidir. Bu tabu yüzünden ne Avrupa Birliği'ne girebildik 50 yıldır ne de Arap ülkeleriyle İslam birliği kurabildik. 1938 yılından beri Ata'm toprağın altınada biz de toprağın üzerinde uyumaktayız. Aha sebebi de budur mınıski. Peki nedir bu tabu muhabbeti amına koyayım?

...bu memlekette kızlar siktim sene teklif etmez, iki iki daha dört. Bekleme öyle mal mal, avucunu yalarsın. Hani kadın erkek eşitti, erkeklerin yiyebileceği her boku yiyebileceğinizi zannediyordunuz, efendim? Pozitif ayrımcılığın dibine vurmak değil de nedir, bi'izah et bakayım amına kodumun sidiklisi. Bre orospu kabul et sen de hoşlandın, adım gibi eminim. Neden mutlu bir birliktelik için ilk adımı ben atıyorum? Amına koyayım bir hafta on gün kesiş yine bekler bu zilli tabi o süreçte başka birini ağına düşürmezse. Nasılsa peşinde koşulması gereken O...

şeklinde uzun uzun düşünürken bir anda beynimde şimşekler çaktı. Atladığım birşeyin, olduğu geldi aklıma: Peki toplum olarak buna hazır mıydık, yazılımsal veya donanımsal yeterliliğimiz var mıydı, yarın cillop gibi bi' cins-i latif karşımıza dikilip çıkma teklifi etse ne yarak yiyecektik? Bunu da bir diyalogla bağlamayı denemek istiyorum:

Cuma günü okul çıkışı

- Kanks, kantinde tost sırasında kesiştiğim TM'ci kız vardı ya, Domalgül. Çıkma teklif etti lan.
- Sie, yarraam, git babanla taşak geç. Domalgül kim, sen kim? Sefil.
- Valla amına koyayım, kantinden çıkarkene benden hoşlandığını falan söyledi.
- Vay orospu çocuğu, ne ballı adamsın lan. Köpek mi siktin sabah sabah, eki eki. Ee ne cevap verdin?
- Olm zil çaldı, götveren nöbetçi öğretmen sınıflara tepti bizi, bi sik diyemedim, istiklal marşından sonra da servise bindi. O kalabalıkta bişi diyemedim.
- Lan ne mal adamsın, telefonunu alsaydın bari derste mesaj atardın.
- Ne bileyim ya, birden şok oldum, kalkmış sik gibi kalakaldım ne yarak yicem bilemedim amına koyayım.
- Orti taş gibi kız, be olsam dakka durmam, gerekirse dersten kaçarım. Elini çabuk tut uçmasın kuş.
- Ağzını siktirtme bana şimdi, ne biçim konuşuyon lan müstakbel yengenle, piç. Onu bunu bırakta, n'olcak şimdi?
- Salak mısın olm, ondan hoşlandığını söyleyeceksin çıkmaya başlayacaksınız.
- Öyle diyonda hafız, işkillendim ben şimdi teklifi kız edince, yollu falan olmasın. Çevresi de geniş bu kızın, sesini kısarak: "belki bakire bile değildir"?
- Nikah mı kıyacan lan, mal. Bi'süre çıkarsınız baktın olmadı ayrıl amına koyayım, der ettiğin şeye bak.
- Olm ayrılmak kolay, benden sonra başka başka kucaklara oturursa bu yosma, bozar bizi hafız, godoş dumuruma düşmeyelim. Elalem ne der lan?(reis mode on)
- Sende bu kafa varken benimle bile çıkamazsın, sik beyinli.
- Aslında geçen ben bu kızı cadede gördüm, siyah jean, siyah polar, kapkara ayakkabılar. Saçları zaten siyah, bi'de yıldızlı kolye vardı boynunda. Satanist falan olmasın, kediler felan, yaraklara gelmeyek?
- O furya bitti olm, moda lan şimdi siyah, heryerde bu kızlardan kaynıyo.
- Tamam çıktık herşey güzel gidiyo diyelim. Ya günün birinde kendimi, hiç gitmediğim bir evin banyosunda içi buzlarla dolu küvetin içinde elime iliştirlimiş "hemen 112'yi ara, yoksa öleceksin" şeklinde notla bulursam?
- Hayal gücünü sikeyim senin, ne seyrediyon sen akşamları lan? Siktimin Agatha Cristie'si.
- Ya devrimci, komünist gibi bir şeyse? Örgüt için pankart yazacak birini arıyo kesin, miting falan mı var yakında yoksa? Olm bak parti-örgüt ayağı sakat, babam duyarsa anamı siker.
- No comment, suratına sıçayım.
- Kesin misyoner, valla da misyone billa da misyoner. iki gün sonra kilisede bulmayalım kendimizi hacı, Tuçe Kazaz demesinler arkamdan, hem ben elhamdülillah müslümanım, üst üste 3 cuma kaçırdığımı gördün mü?
- Hay paranoyalarını sikeyim, Beatiful Mind.
- Olm ne yarak yicem lan ben, ne sikim kankasın?
- Bana bak bizimkiler dayıma yatıya gidecek, akşama playstationu kap bize gel sakin kafayla devam ederiz. Hem yarın cumartesi, sabahlarız. İkişer de bira, ne dersin?( bu orospu çocuğunun tek derdi PES oynamak, karı kız sikinde bile değildir biçin)
- Bilmem ki, gözleri ne güzeldi lan. Neyse, tamam amına koyayım öle olsun.

O günden sonra beyni amcıklanmış ergen ömür boyu cevapsız sorularla yaşamak zorundadır. Teklifi kabul ettiğinde hiçbir zaman manitaya tam güvenemez, hep falso bekler. Amına koyayım öyle ilişkinin. Çıkmasa "ya günahını aldıysak kızın", "belki de birbirimiz için yaratıldık, hay kafamı sikeydim" gibi hayıflanmalarla yaşar gider. Hangisi daha bok bilemedim şimdi.

İvedilikle devet eliyle birşeyler yapmak elzemdir. Gençlerimiz, yarınlarımız, istikbalimizin yılmaz bekçileri. En hassas çağlarında beyinlerini dolduran şeylere bir bakın. Yarın cumhurbaşkanı, başbakan, genelkurmay başkanı, hükümet yetkilileri, bürokratlar, işadamları, yargıtay, danıştay... kısacası ülkemizi yönetenler. Geleceğimize yön verecek kitlenin amına genç yaşta koyulmakta. Bu adamlardan memleketimizi muassır medeniyet seviyesine çıkarmayı beklemek abesle iştigal değil de nedir a dostlar?

Öte yandan Almanlar 20 yıl önce duvarı yıktığında, biz niye yıkmış sayılmadık lan bu tabuyu? Onlar sikilirken biz de sikildik ya. Esa bocalinda lan.
https://kucukpark.forumdizini.com

Kızların Çıkma Teklifi Etmeme Tabusu
1 sayfadaki 1 sayfası