Küçük Park
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Küçük Park

Eklektik, Saykedelik Mizah Forumu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Lisede Piçlik Sınırlarını Aşmış Orospu Çocukları

YazarMesaj
blackwaterpark
Muhtaratör
blackwaterpark

Koins : 740

Lisede Piçlik Sınırlarını Aşmış Orospu Çocukları Empty
MesajKonu: Lisede Piçlik Sınırlarını Aşmış Orospu Çocukları   Lisede Piçlik Sınırlarını Aşmış Orospu Çocukları Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 1:22 am

Evet değerli yarraksever kardeşlerim,bugünkü köşe yazımda,başlığımda da belirttiğim gibi bu O..Çocuklarına değinmeyi kendime adeta bir borç bilirim.
Efendim,bu karaktersizler,aslında kendilerini diğerlerinden daha karakterli olduklarını sanırlar,yada dışarıya böyle bi hava vermeye çalışırlar,ama iç dünyasına girip,çocukluklarına attırdığımızda aslında koskoca bir ''0'' olduğunu görürüz..
Nedir efendim bunların özellikleri(sitemizde-sistemimizde sayacağım özelliklerden bir yada birkaçına sahipseniz,üzerinize alınmamanızı öneririm.Ama hepsine sahipseniz,sizde bu O..Çocuklarındansınız demek istemiyorum,bu yüzden demiyorum,kısacası sözüm meclisten dışarı..) Özelliklerine değinecek olursak,genelde küpe takarlar ve bu küpeyle okula gelirler,genelde esmer olurlar,aynı zamanda tipsiz olurlar lakin çevirdikleri boş laflarla kızları bi anda kendilerine hasta bırakabilirler,çöm kızların bikaç ufak tefek sorunuyla ilgilenip,abilik ayağına onlarla yakınlık kurmaya çalışırlar(çöm kızlarımız bu dönemlerinde genelde ''mal'' oldukları için yerler tabi hemen bu numarayı zavallılar),sigara içerler demiyelim,çünkü bi çoğumuz içiyoruz:) vb vb aklıma gelenler bunlar,daha yazacak çok şey var ama saat gecenin,daha doğrusu sabahın 2:30 u olduğundan beynim amcık hoşafına dönmüş vaziyette,şimdilik bunlarla idare edin,eklemek istedikleriniz olursa yorumlarda fikirlerinizi beyan edersiniz,sevgi ve saygılarımla,esen kalın...
https://kucukpark.forumdizini.com

Lisede Piçlik Sınırlarını Aşmış Orospu Çocukları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» kinetik orospu
» Liselerde Alanlar Kalktı - Orospu Çocukluğunun Had Safhası
» Orospu Karılar Gibi Dedikodu Yapan İbnemsi Berberler