Küçük Park
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Küçük Park

Eklektik, Saykedelik Mizah Forumu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kızlarda Güzellik x Zeka x Para Sabiti

YazarMesaj
blackwaterpark
Muhtaratör
blackwaterpark

Koins : 740

Kızlarda Güzellik x Zeka x Para Sabiti Empty
MesajKonu: Kızlarda Güzellik x Zeka x Para Sabiti   Kızlarda Güzellik x Zeka x Para Sabiti Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 10:41 pm

Öyle bir sabittir ki amına kodumun Pi sayısı bile değişir, iki kere iki belki dört etmez yakın gelecekte ama bu sabit siktim sene değişmez. Şu konjunktürde(entel kız kaldırmak için yazdım) 3 birim, 5 birim diyemem ama hiçbir sabitin olamayacağı kadar sabittir. Eğer kız sarışınsa daha da sabittir. Matematiğe olan sonsuz saygıma kast edenen, dünyanın gelmiş geçmiş en iyi üç matematikçisi oarak kabul edilen sırasıyla Newton, Leibnitz ve Archimedes 'e olan inancımı zedeleyen sabit da yine ve ne yazık ki bu sabittir. 6,02x10²³ sayısını bilir misiniz yada Euler sayısını(2.71828 gibi bir şey) yarın birgün değişecek belki ama bahsi geçen sabit ilelebet payidar kalacaktır.

Hiçbir kız yoktur ki bu sabiti aşabilsin, bu çarpımı değitirebilsin. Ekvatorda, dönencelerde, kutuplarda, denizde ve karada. Greenwich'te, Himalayalar'da, Amazon'da. MÖ 4000 yılında, İsa dünyaya geldiğinde, 571'de, 1453'de 2012'de. Antik Mısır'da, Roma'da yada Osmanlı'da. Her zaman ve heryerde aynıdır.

Şaşılacak nokta kutsal kitapları bile tahrif eden, küresel ısınmayla yeryüzünün dengesini sikip atan ve hatta atomu bile parçalayan insanoğlu bu değeri nasıl değiştiremediğidir. Yoksa değiştirmek mi istememişlerdir? Bu olayı Ateistler evrime, ehl-i sünnetler ise yaradılış mucizesine bağlamaktadır. Kitapta yazamaz bu söylediklerim.

Demek istediğim bir kız hem güzel hem zeki ve aynı zamanda zengin olamaz. Olamaz amına koyayım. Olursa kız değildir. Kızsa kıyamet alametidir. Odtü Makineye, Cerrahpaşa Tıpa, yada Boğaziçi Bilgisayara gidin. Bi'tane güzel kız var mı? Bir elin parmaklarını geçmez, onlar da fakir, burslu amına koyayım. Burada hem güzel hem zeki kızımız mezun olduğunda paraya para demiyecek diyebilirsiniz. Olabilir, paranın amına koyabilir okul bitince. İşte bu noktada kızımız hayatındaki en büyük aptallığı yaparak mal biri ile evlenecek, kariyerinin de çoluk çocuğunda amına koyacaktır. Denge değişmedi dikkat edersen. Mucize gibi lan. Öte yandan liseden direkt iki yıllıklara geçen hatunlara bakın. Para bok gibi afedersin, taş gibiler ama akıl ama zeka? Oraya kadar bir şekilde yetmiş ya oradan sonra. Akıl olsa salyalarını akıtarak "çatır çatır üniversiteli sikiyorum hafıs" diyebilir miydin? Aklı olsa verir mi lan sana, kendini bi'bok zannetme dalyarak. Okulu geçtim, git televizyonu aç. Televole tarzı bir program, magazinel bi'şeyler. Ananı sikeyim boy, bos, endam, zerafet.. yok yok. Para da eşşek yükü hani. Ama dikkat ettiysen çoğu Selanik'in hangi ülke sınırları içinde olduğunu bilmez, ****** ilkelerini, cumhuriyeti, islamın şartını bilmez amına kodumun yosması. Bilmemez olm, eşyanın tabiatına aykırı. Hem Reha Muhtar'la hem Erol Köse ile çıkan birinin akli dengesini, Hıncal Uluç'a partnerlik yapan motorun zeka seviyesini, saksafon(klarnet olduğunu ben de biliyorum, zıplama) çalan şenlendiricilere sakso çekenin İQ'sunu tartışmaya gerek var mıdır muhretemler. Ecnebi mi istiyorsun? Al sana Britney, al sana Spears, al sana, Paris al sana Hilton yetmedi mi? Her boku bulan İsviçreli Bilim adamlarına bir bak. Bilim adamı dendiğine bakma bağyanlar da var. Enstitülerde bi'tane taş gibi hatun göstersene bana, diş fırçası, deterjan, güzellik ürünleri reklamlarında oynayanlar manken olm, bu tiple beni mi oynatacaklar sikik. Ama ananın veya babanın köyüne git, düğünde bayramda muhakkak taş gibi bi'hatun düşer. Düşüremezsen mallık sende ona birşey yapamam. Lakin gel gör ki bu kızımız güzel olduğu kadar fakir ve zekası da zamanla arttırılabilir olsa dahaliyle tartışılacak seviyededir. Örnek sayısı artırıldıkça bu inkar edilemeyecek gerçek aleni bir şekilde gözler önüne serilecektir.

Elbette ki toplumumuzda çokça bulunun bazı karı-kız dalkavukları, hepimizin bildiği o göt yalayıcı takım, bu vak'aya şiddetle karşı çıkacak "o zaman senin annen de öle olm", "manitan yok diye böyle sölüon, abaza piç" yada "kesin ipne bu götoğlanı" şeklinde çemkirecektir. İşte o kitlenin peşinen te'amına koyayım.

Peki hem çirkin hem fakir hem de aptal kız yok mudur? Olmaz olurmu amına koyayım sürüsüne bereket. Böyle olunca sabitin ebesi sikilmiş oluyor, çelişik bir durum gibi görünse de öyle değil. Bu noktada dikkat edilmesi gereken asıl husus sabitin yalnızca üst sınırı aşılamayacağıdır. Alt sınır ise daima 1 olup yer yer delindiği gözlemlenmiştir.

Eee ne olacak şimdi? Ben bilmem arkadaş mal ortada. İster zeki, zengin ve çirkin ister güzel, akıllı ve fakir. Kombinasyonlar ortada. Ne yarak yerseniz yiyin. Sosyal bilimlerde tabi ki %100 doğru diye birşey yoktur, ama %99.9 diye birşey vardır.
https://kucukpark.forumdizini.com

Kızlarda Güzellik x Zeka x Para Sabiti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Öğrenci Olup da Uca Para Verenin Aklına Attırıyoruz