Küçük Park
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Küçük Park

Eklektik, Saykedelik Mizah Forumu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Etiket Fiyatına 9.99 Yazan İbne Firmalar

YazarMesaj
blackwaterpark
Muhtaratör
blackwaterpark

Koins : 740

Etiket Fiyatına 9.99 Yazan İbne Firmalar Empty
MesajKonu: Etiket Fiyatına 9.99 Yazan İbne Firmalar   Etiket Fiyatına 9.99 Yazan İbne Firmalar Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 10:51 pm

Konu gayet açık.Bim ve benzeri alışveriş merkezlerine gittiğimizde karşılaştığımız ipneliktir.
Götverenler bize 9 tl gibi düşündürerek 10 tl ödetiyorlar.
Yine boktan bi gün kalktım yataktan.' lan üç buçuk aydır dışarıya çıkmıyosun insan mısın lan yavşak ' diyerekten bimi bi turluyayım dedim.
Mis gibi filmi de seçmişiz önceden cipssiz olmaz diye bakınıyoz bimde.O koduğumun rafsız yerinde cipsi zar zor bulduktan sonra karşıma yine bu x.99 ibneliği çıktı.O an kendi kendime dedim , ulan ibneler bizi kazıklıyorlar ben mal mıyım lan(evet)Gittim özellikle 99 lardan seçtim yavşaklığına.Kasaya geldim .O sikik bipp bipp seslerinden sonra parayı söyledi.
-18 milyon beğeyefendiiiii
-bi yanlışlık var
-ığğğğ hayırr yoğğkkk ( ses tellerine boşaldığımın karısı öyle bi konuşuyo ki bu haklı davamdan az kalsın vazgeçecektim)
-bi dakka.ıı 17 tele 98 kuruş bu.18 değil.
-beiyifiende 1 kuruş kalmamışşşşş. (bu amına kodugumun gavatı nerden geldi lan işin yoksa 1 kuruş ara şimdi)
-iyi ben bekliyeyim o zaman
falan filan derken 17 milyon 90 kuruşa aldım.EVET!Zafer !Yıllardır beni kazıklayan götveren bime 8 kuruş kazık attım.Yaaa görüyor musunuz sayın küçükpark üyeleri ayak üstü 10 kuruş sokucaklardı bana.derken ben soktum 8 kuruşu afiyet olsun.Piçim,piçsin, piçiz.
ha söylemeden edemicem kadının karşınızda göt olma şekillerini izlemek çok eğlenceli mutlaka deneyin.

Haydi iyi sikişler hoşçakalın
https://kucukpark.forumdizini.com

Etiket Fiyatına 9.99 Yazan İbne Firmalar
1 sayfadaki 1 sayfası